Komplikace aneb co s tím?!

18. ledna 2011 v 23:10 | Yuki |  Moje výkecy
Muahahah! Jsem hrdina!!! Nebo spíš budu hrdina, jestli se letos dostanu na Animefest. Už to konečně začínalo vypadat, že bysme tam mohli, když v tom prásk! Jednu zákeřnou věc jménem RODIČE bych občas vymazala ze svýho života! Taková akce se koná jen jednou za rok, ale "je to moc drahý, za ty prachy ani nestojí pořizovat si nějakej blbej kostým, taky je to dost daleko a navíc tři dny, proboha, kdo by pustil vlastní dítě na tři dny nějak do pr...yč?!" Ano ano, už je to tak, cituji moji vlastní rodičku.
Na druhou stranu, znáte tu techniku když po někom chcete něco velkýho a on, jelikož je nemožný tu věc sehnat, vám dá něco menšího, aby vám to nebylo líto? Bingo! Takhle se na ně musí! Díky za ten cosplay Kanady, co mi máti slíbila, že mi pořídí, i když jsem původně chtěla Ameriku!
Dále tu kolovaly řeči typu "jedno z toho", tzn. buď pojedu na AF nebo příští školní rok na poznávací zájezd přes Rakousko a Švýcarsko až do Francie! Já chcu samozřejmě obojí, což moje skvělá rodička taky nedokáže pochopit.
Zkrátka, stojím uprostřed vratkýho mostu a nevím, kudy z něj ven. A něco mi říká, že tenhle rok bude pěkně akční >:3


čiči
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama